Piletitasku elektroonilised kinkekaardid on saadaval digikaartidena. Kõiki digitaalseid kinkekaarte saab lunastada piletitasku.ee veebilehelt. Kinkekaardil on märgitud kehtivusaeg.

Vali kinkekaardi kujundus:

Piletitasku elektroonilise kinkekaardi tingimused

 1. Piletitasku kaubamärgi omanik Delfi Meedia AS, registrikood 10586863, Narva mnt 13, Tallinn 10151, on kehtestanud Piletitasku elektroonilise kinkekaardi tingimused (edaspidi tingimused).
 2. Elektroonilisi kinkekaarte saab osta e-poest www.piletitasku.ee. Kinkekaarte on võimalik tellida ka meili teel, kui saata päring koos maksja andmetega aadressile [email protected]. Pärast elektroonilise kinkekaardi veebist ostmist saadetakse PDF-vormingus kinkekaart ostja e-posti aadressile.
 3. Elektroonilise kinkekaardi minimaalne väärtus on 15 eurot.
 4. Kui ostusumma ületab elektroonilise kinkekaardi väärtuse, saab puudujääva summa internetis tasuda maksekaardiga või internetipanga kaudu.
 5. Kui ostule rakendub mistahes vahendustasu (e-poe kasutamise tasu (sh käibemaks), lisatasu vms), kaetakse see automaatselt elektroonilise kinkekaardi saldolt.
 6. Elektroonilise kinkekaardi väärtust ei pea kulutama ühe ostuga. Kasutamata summa jääb kaardile kehtivusaja lõpuni.
 7. Elektroonilisi kinkekaarte ei saa vahetada raha vastu.
 8. Elektroonilisi kinkekaarte ei saa kasutada muude elektrooniliste kinkekaartide ostmiseks.
 9. Elektroonilise kinkekaardi kehtivusaeg on üks kalendriaasta alates selle ostmise kuupäevast.
 10. Kõik e-poest www.piletitasku.ee ostetud elektroonilised kinkekaardid on Piletitasku elektroonilised kinkekaardid (olenemata nende välimusest) ning nendega saab osta pileteid igale Piletitasku keskkonna üritusele e-poes www.piletitasku.ee. Elektrooniliste kinkekaartide kujundusel (nt teatrite, korraldajate või toimumiskohtade sümboolika) on üksnes turunduslik eesmärk, mis ei sea ürituse korraldajale mingeid kohustusi.
 11. Kinkekaardiga saab osta pileteid üritustele, mis on ostu hetkel aktiivsed ja saadaval.
 12. Elektroonilised kinkekaardid ei ole isikustatud. Kinkekaardi tehingute üle arvestuse tagamiseks on e-poest www.piletitasku.ee piletite ostmisel Piletitaskul teave nii elektroonilise kinkekaardi ostnud isiku kui ka seda piletite ostmiseks kasutava isiku kohta. Lisateavet isikuandmete töötlemise aspektide kohta leiate andmekaitsetingimustest.
 13. Elektroonilise kinkekaardi ostmisega kinnitab ostja, et on tingimustega tutvunud, nõustub nendega ja kohustub neid järgima.
 14. Elektroonilise kinkekaardi aegumiskuupäeva ja saldot saab kontrollida kirjutades Piletitasku meilil: [email protected].
 15. Delfi Meedia AS-il on õigus käesolevaid tingimusi muuta. Tingimuste kehtiv versioon on avaldatud www.piletitasku.ee