Информация о мероприятии
Организатор:
Primitiiv OÜ
Mероприятия:
Эстонский

Nouvelle Vague + Gram-Of-Fun

Цена билетов от 35€

Информация о мероприятии

Организатор:
Primitiiv OÜ

Sea tantsukingad valmis! Tallinnas annab suvise vabaõhukontserdi prantsuse kultusbänd Nouvelle Vague

NB! Arvestades 9. augustil jõustuvaid uusi piiranguid toimub sündmus plaanipäraselt ning kontserdi ärajätmist hetkel ei kaaluta. Seejuures arvestab korraldaja, et enne sündmuse algust peavad kõik vaktsineeritud, haiguse läbi põdenud või testi teinud inimesed esitama vastava tõendi. Seda, kas ka kohapeal korraldatakse kiirtestimist, selgub lähipäevade jooksul. Juhul, kui kiirtestimist kohapeal ei toimu, peab testitulemusega siseneda sooviv inimene enda testimise ise korraldama tervishoiuteenuse osutaja juures. 

22. augustil annab Tallinnas klubis LAEV meeleoluka vabaõhukontserdi armastatud prantsuse pop-jazz kollektiiv Nouvelle Vague. Pea kahetunnine muusikaline rännak pakub kuulajaile kaasahaaravaid töötluseid legendaarsetest rock- ja punkhittidest nagu “Dancing With Myself”, “In a Manner of Speaking” või “Too Drunk to Fuck”. Lisaks Nouvelle Vague'ile astub üles ka Gram-Of-Fun ning muusikalist meeleolu loob DJ Andres Uibo. Piiratud koguses pääsmed Piletitaskus!

1960ndate aastate uue laine kinost inspireeritud Nouvelle Vague on ülemaailmselt tuntud oma oskuslike rock- ja punkhittide töötluste poolest, pakkudes seejuures kaasahaarvaid tõlgendusi The Cure'i, Joy Divisioni, Billy Idoli, Blondie ja paljude teiste orginaallugudest. Koosluse tähelend sai alguse 2003. aastal, mil bändi loojatel Oliver Libaux'l ja Marc Collinil tekkis pealtnäha hullumeelne idee seada Joy Divisioni legendaarne hitt “Love Will Tear Us Apart” bossa nova võtmesse. Juba õige pea, kõigest kaheksa kuud hiljem sündis bändiga sama nime kandev esimene album Nouvelle Vague. 

Varasemalt Eestit mitmeid kordi külastanud Nouvelle Vague on tänaseks päevaks avaldanud viis täispikka albumit. Muu hulgas on Nouvelle Vague'i koosseisus üles astunud pea tosinkond naisvokalisti, kes loovad lavasõust tõelise elamuse andes endast kõik nii lauldes kui tantsides. 

Sündmus toimub 22. augustil Tallinna populaarses klubis nimega LAEV. Uksed avatakse 21.00.

Sündmusele annab hoogu Kroonika.

“In A Manner of Speaking”  

“Dance With Me”

“Love Will Tear Us Apart”

 

 

Порекомендовать

Цена билетов
39 €
  • доступно
35 €
  • доступно
29 €
  • недоступно
23 €
  • недоступно

При покупке билетов в интернете применяется плата за использование интернет-магазина. Читать здесь .