ROGER ANDRE "Järgmine Probleem"

“Järgmine Probleem” on stand-up etteaste, mille ehitamist alustasin Austraalias elades. Tegemist on minu esimese teatrituuriga ja sellega seonduvalt olen kokku pannud enda parimad naljad, et Teile veidi mürki lasta. Peale “Pärandusepoiss” tuuri avanes mul võimalus reisida, näha ja kogeda maailma eri paiku. Taipasin, et vahet pole, kus viibida: probleeme tekib kõikjal. Ma püüan enda rahulikku elu elada ja keegi või miski lihtsalt otsustab teisiti. Mulle aitab! Ma olen järgmine probleem. See on kõige julgem ja otsekohesem materjal, mis ma teinud olen. Parima elamuse saamiseks soovitan sul kohale tulla. Tegemist pole mingi depressiivse showga, kui sa sellist otsid, siis proovi teisi märksõnu. Meil tuleb retsilt hea õhtu – aprillis pole küte kunagi nii peal olnud.”
Roger Andre

Show on soovitatavalt vanusele 16+.
Kestab orienteeruvalt 2 tundi koos vaheajaga.
Sooja teeb Daniel Veinbergs.

Roger Andre on Huumoriklubi koomik, kes on stand-upiga tegelenud juba üle 7 aasta ning selle ajaga tõusnud üheks tuntuimaks ja vaadatuimaks Eesti stand-up koomikuks. Aastal 2022. nägi ilmavalgust tema esimene soolotund “Pärandusepoiss”, millega ta tegi 2 tiiru üle Eesti ja samuti andis aastal 2023 veel 5 etendust ka Austraalias! “Pärandusepoiss” oli Comedy Estonia kõige edukam debüüt soolotund läbi aegade ja enamus etendused olid (vaatamata erinevatele COVID piirangutele) välja müüdud.

Portfoolio:
Roger Andre “Pärandusepoiss” - 25 etendust Eestis ja Austraalias
Huumoriklubi Suvetuur 2023
Comedy Estonia: Suvetuur - 2017-2022
Comedy Estonia: Sügistuur - 2017-2021

Välismaa comedy club’id kus Roger Andre on üles astunud:
Up The Creek London
Comedy Republic Melbourne
Comedy Lounge Perth

Roger Andre sotsiaalmeedia:
Instagram: https://www.instagram.com/rogerandre_/
TikTok: https://www.tiktok.com/@rogerandre_
X: https://twitter.com/printseuronics
Huumoriklubi instagram: https://www.instagram.com/huumoriklubi/
Podcast: https://podcasts.apple.com/ee/podcast/p%C3%A4ikesej%C3%A4nkud/id1471778495 Päikesejänkud on podcast, mida Roger teeb koos enda kaassaatejuhi Daniel Veinbergsiga juba 4 aastat.

 
Tulevasi üritusi pole