Rakett69 teadussessioon peredele

Rakett69 teadussessioon peredele koos Rakett69 saate teadustoimetaja Raid Vellerindiga!

Kui teie pere armastab "Rakett69" saadet ning olete valmis ka ise vingeid ülesandeid lahendama, siis ootame teid taas toredale teadussessioonile, kus osaleb ka Rakett69 teadustoimetaja Raid Vellerind. Raid on osa tiimist, kes mõtleb välja kõik saates olevad ülesanded ning kes neid iga saate järel Kvarki Youtube kanalil ka täpsemalt lahti seletab.

Tallinnas Ülemiste Citys asuvas Rakett69 Teadusstuudiod keskuses (Valukoja 12, Tallinn) käivad igapäevaselt teadussessioonidel klassid, ettevõtete tiimid ja sünnipäevalised, kuid nüüd saavad pääsme sessioonile osta kõik huvilised (kuid neid on piiratud koguses!). Laupäeval, 6. aprillil kell 14.00-16.00 toimuvale sessioonile on oodatud 7-15-aastased lapsed ja nende vanemad (muidugi võivad soovi korral osaleda ka pere vanemad lapsed). Ülesannete lahendamiseks jagatakse osalejad tiimidesse (lapsed saavad oma vanemaga olla samas tiimis) ning seejärel tuleb meisterdada, nuputada, katsetada ja lahendusi leida!

Teadussessioonil ootab osalejaid kolm põnevat ülesannet, mida nendel peresessioonidel varem tehtud ei ole:

- Täringu ehitus
- Õhupallirakett
- Autonoomne vile

Iga laps saab sessiooni lõpus diplomi ning iga osalejat ootab maitsev amps Farmi poolt. Muidugi saate soovi korral teha koos Raidiga ka pilti ja küsida küsimusi.

Kokku on sessioonile saadaval vaid 30 pääset, ühe pääsme hind on 15 eurot. Igale osalejale tuleb olenemata vanusest osta eraldi pääse. Pääsmed on müügil Piletitasku keskkonnas. Kui mõni pereliige ei soovi ülesandeid lahendada, siis talle piletit ostma ei pea - kuid siis laua juurde lahendama ei pääse, vaid tuleb sessiooni eemalt pealtvaatajana jälgida :)

Rakett69 Teadusstuudiod eesmärgiks on inspireerida nii lapsi kui täiskasvanuid, kuna just viimased on need, kes on eeskujuks ning suunanäitajateks oma järeltulijatele. Teadus on põnev ning avastamist väärt! Rakett69 Teadusstuudiod on 100% suunatud käed-küljes tegutsemisele, ülesannete lahendamisele ja katsetamisele.

Tulge veetke perega põnev ja hariv pärastlõuna teadusmaailmas!

 
Нет предстоящих мероприятий