Asva Viikingiteküla Väike ÖÖBazaar – Saaremaa

Astu muinasjuttu, mis rullub lahti Asva Viikingitekülas. Öösel, kui tähed taevas säravad, muutub see viikingite küla tõeliseks maagia keskuseks. Avasta viikingid, käsitöömüüjad ja maitsvad hõrgutised, mis pakuvad elamusi kogu perele. Iga täistund toob endaga põnevaid esinemisi ja üllatusi, mis teevad sellest õhtust unustamatu seikluse. Käsitöötooted, värvilised lõkked ja ajalooline atmosfäär loovad ainulaadse kogemuse.

Üritused, Mis Loovad Maagiat ja Mälestusi
Suur rõõm on kutsuda teid osalema meie maagilisel ÖÖBazaaride seerial, mis toimub sellel aastal neljas erinevas Eesti põnevas ja ajaloolises paigas.

Mida Oodata ja Mida Saame Meie Teile Pakkuda:

  • Inimesi üle Eesti ja ka piiritagant nii ostmas kui müümas.
  • Koos veedetud aega õhtutundidest kuni uue päeva alguseni muusika, hea meeleolu ja maagilise valguse saatel, et olla eriline ja märgatav.
  • Tegevusi ja avastusi kogu perele, kus silm särab kõigil põlvkondadel ja lahkudes ürituselt on mõte... TAHAKS VEEL.
  • Erilise õhkkonna loovad meie igal täistunnil pakutavad üllatused, kes ja mis on nagu maagilised võlurid ja üllatajad kogu õhtu ja öö jooksul.

Mis puutub sõnasse "bazaar", siis see tuleb pärsia keelest ja tähendab kindlate piiridega kauplemisala või turgu. Teateid esimestest bazaaridest on 3000 aastat tagasi enne Kristuse sündi. Täna, sajandeid hiljem, toovad meie ÖÖBazaarid selle iidse traditsiooni maagilises võtmes ellu, pakkudes kõigile külastajatele unustamatuid hetki.

Kui soovid tulla müüma oma käsitööd või osaleda oma toidu- või joogikioskiga, võta meiega ühendust:

E-post: [email protected]
Telefon: 5170670
Oleme avatud kõigile põnevatele ettevõtmistele!

Kohtumiseni ÖÖBazaaridel, kus kohtuvad rahu öö, sõbrad ja maagia!

 
Tulevasi üritusi pole