RESTART

Mis oleks, kui saaksid paariks tunniks põgeneda hallist argipäevast, pista varbad rannaliiva ja nautida Eestist lahkumata suvist soojust, et lõbusas seltskonnas teha iseendale RESTART?

Nüüd on sul see võimalus!

Tule pühapäeval (7.04.24) troopilisse Beach House Ülemistesse, kus sind ootab positiivsest energiast pakatav ja alati särav Kerttu Tänav. Üheskoos trimmime oma keha rahuliku pilatesega ja seejärel teeme Ladina-Ameerika rütmide saatel ühe meeleoluka zumba.

Füüsilisele liikumisele lisaks hoolitseb mõtteviisi treenimise ekspert ja alati inspireeriv Mindset Fitness asutaja Kerdu Lenear selle eest, et ka sinu mõttemuskel saaks tugevdatud. Kerdu viib läbi Mindset Fitness treeningu, kus teeme lihtsaid ja praktilisi harjutusi, mille abil õpid ennast paremini juhtima ja seeläbi tõstad oma elukvaliteeti.

Lisaks on seekord lisandunud ka imeline Gina Bergmann on pikaaegse kogemusega rühmatreener ja joogaõpetaja. Õppinud joogat nii Eestis kui kaugemal omandades Vinyasa ja Yin jooga õpetamise kunsti. Treeningpäeval viib Gina läbi joogatunni, mis inspireerib Sind olema parim versioon iseendast.

Samuti sensuaalne Karolin Tsarski, kes on holistilise seksuaalsuse koolitaja ja raamatu “Mida naised (voodis) tahavad” autor. Tema südamemissiooniks on toetada naisi nende teekonnal kogemaks sügavat rahulolu oma intiimelus, mis omakorda kiirgab kogu naise olemusse ning mõjutab tema heaolul tervikuna. Karolin viib läbi praktilise töötoa: lõdvestus, kohalolu ja sisemine sära. 

IGALE OSALEJALE kingituseks Gram, Reztart, Nordaid, Placent Active tooted ja teamsport.ee sooduskood. KOHAPEAL TOIMUB AUHINNALOOS Sportlandi , Jazz Pesulad, Nordaid, Placent Active toodetele ja Tassikoogid kinkekaartidele.  

Tule tee iseendale RESTART!

NB! HIND SISALDAB KOHVI JA SUUPISTEID FruitXpressilt. KOHTADE ARV ON PIIRATUD! 

VÕTA KAASA ENDA JOOGAMATT.

 

 
Tulevasi üritusi pole