Rikkaks saamise saladused: Vestlusõhtu koos Rahakratiga!

Rahakratt on Ida-Euroopa kuulsaim töötu ning Eesti loetuima rahablogi www.rahakratt.ee looja. Moneyfesteerija ja kõige tuntum tundmatu investor, kes on oma blogis dokumenteerinud tänaseks juba üle 8-aastase #finantsvabadussõja teekonna: 0€-st 900 000€-ni. Tema eesmärk on panna palgatööga tulnud mündid investeerimisega tulevaid kupüüre tegema. Rahakratt plaanib päriselt ka ja hästi kähku rikkaks saada ning oma lugejad endaga kaasa võtta.

Omapärane on see, et blogi autor on anonüümne ega ole oma kanalite reklaamile mitte ühtegi senti kulutanud (üks põhjus on see, et ta on õudselt kitsi). Kaheksa aastaga on Rahakrati blogil igakuiselt ligi 40 000 lugejat ja kokku ca 35 000 Facebooki ning Instagrami jälitajat. Kõik need inimesed on teda kuidagi üles leidnud ja hakanud huvipakkuva sisu tõttu fännama. Tänaseks toob blogi ja investeerimine autorile juba 3 000€ - 10 000€ kuus ning kõiki võimalusi, et ise sama teha, saab blogist lugeda ja mehe suust otse kuulda. Fännid armastavad Rahakratti juba rohkemgi kui viilutatud saia, labradori kutsikaid ja Arvo Pärti. Kokku.

Tavaelus on Rahakratt suvaline magalarajooni jope, kellele ei ole võõras trolliga sõitmine, kes oskab s*tal ajal tatrast mitukümmet erinevat rooga valmistada, kes toitub peamiselt sihikindlusest ja naabri wifist ning kellele meeldib vabal ajal olla oma lugejate eest (finantsiliselt) alasti. Rahakratt on Eesti esimene finfluencer (financial influencer)!

Ürituse Foto: "Äripäev“

Piletiinfo:
Pilet: 35€

 

Jaga

Tulevased üritused