UNIBET ESITLEB: Kristjan Kanguri Viimane Vaatus - BC Kalev/Cramo ja Tartu legendide lahing ning PAF Eesti-Läti Ühisliiga avalöök

Legendaarne Eesti koondise korvpallur ning Euroopa tugevaimas korvpalliliigas Euroliiga 57 mängu mänginud ääremängija Kristjan Kangur on otsustanud tegevmängijana karjääri lõpetada. Et Kanguri karjäärile vägev lõppakord anda, korraldab Kalev/Cramo 21.septembril Tallinnas Tondiraba Jäähallis Kalev/Cramo ja Tartu legendide vahelise showmängu. Õhtu lõpetab PAF Eesti-Läti Ühisliiga avalöök eelmise hooaja Eesti meistri BC Kalev/Cramo ning hõbedameeskonna Tartu Ülikool Maks&Mooritsa vahel. 

Euroliigas ASVEL Basketi, Montepaschi Siena, EA7 Emporio Armani Milano ja Laboral Kutxa Baskonia eest mänginud Kangur esindab showmängus BC Kalev/Cramo legendide meeskonda. Väljakule jooksevad ka näiteks Gregor Arbet, Janar Talts, Rait Keerles, Howard Frier, Valmo Kriisa, Timo Eichfuss ja teised legendaarsed Kalev/Cramo ja Tartu koosseisudes mänginud korvpallurid. Meeskondi juhendavad Alar Varrak (BC Kalev/Cramo) ja Üllar Kerde (Tartu).

Korvpalliõhtu teises osas avatakse tänavune PAF Eesti-Läti Ühisliiga, milles lähevad vastamisi eelmise aasta Eesti Meistrivõistluste finaalseeria rivaalid BC Kalev/Cramo ja Tartu Ülikool Maks&Moorits. 

Lisaks korvpallile on kirsiks tordil ka palavalt armastatud Tanel Padar, kes oma esinemisega rahvast kindlasti külmaks ei jäta ja lisab üritusele vurtsu juurde!

Sündmuse ajakava
17.00 avatakse uksed
17.15 Tallinn vs Tartu noortemäng
18.00 Tanel Padar ja bänd
18.30 Kristjan Kanguri Viimane Vaatus: BC Kalev/Cramo vs Tartu legendide lahing
19.15 Tanel Padar ja bänd
19.55 PAF Eesti-Läti Ühisliiga avalöök: BC Kalev/Cramo vs Tartu Ülikool Maks&Moorits

VIP Loozide reserveerimiseks kirjutada [email protected]

Piletid

NB! Soodustuse saad valida ostukorvis enne maksmist.

Sooduspilet: 5€-20€  
kehtib õpilasele, tudengile ja pensionärile.

Tavapilet: 10€-25€
olenevalt sektorist.

I tasandi sektorites esimesed nelja rea ees on jäähoki klaas, ehk tegemist on kehvendatud nähtavusega kohtadega, kus on soodsamad piletid kui tavapiletid (läbi klaasi vaatamine).

Courtside pilet: 99€/79€
ainulaadsed piletid väljakuäärsetel toolidel. Ei sisalda pääsu Pöide VIP alale.

Courtside III rida 59€
Kõrgendatud tasandil väljakuäärsete istmete kolmas rida .

Meeskonna tagune 49€
Limiteeritud arv pileteid kohas, kus asud meeskonna ja lauakohtunike vahetus läheduses nende seljataga (vaatamine läbi klaasi).

VIP pilet: 79€
sisaldab võimalust istuda II tasandi VIP tribüünil, sissepääsu ning kergeid snäkke ja karastavaid jooke "Pöide VIP alas".

NB! Kuni 7-aastased lapsed saavad saali tasuta, kuid ei saa istekohta, ehk peavad istuma süles/seisma. 

Ratastoolikohad astuvad sektorite B1 ja A4 taga - saatja pääseb üritusele tasuta, kuid seda ratastoolis külastajat abistaval eesmärgil. Ratastooli saatjale ei garanteerita istekohta publikualas. Ratastoolipileteid on võimalik osta [email protected] või kohapeal. 

Kõikidele Tondiraba Jäähallis toimuvatele sündmuste hindadele lisandub teenustasu 1.10€/pilet, mis suunatakse ettevõtte keskkonnasäästlikusse arengusse ning pileti ostmisel lisandub hinnale Piletitasku teenustasu 0.60€/pilet.

 

NB! Kohapeal pileti hinnad 5 eurot kallimad. 

 
Tulevasi üritusi pole