Jaagup Kreem, Taavi Langi, Tiit Kikas Juhan Viidingu laulud

Padise kloostri varemetes, 28. mail toovad muusikud Jaagup Kreem, Tiit Kikas ja Taavi Langi üle pika aja taas publiku ette kontserdi Juhan Viidingu laulude ja luulega. 

Kontsert saab olema südamlik koosviibimine publiku ning artistide vahel kus lisaks muusikale jutustab Jaagup oma onu Juhanist lõbusaid mälestusi.

Juhan Viidingu laulud on Jaagupit saatnud juba varasest lapsepõlvest peale ning koos Tiit Kikase ning Taavi Langiga on välja antud kaks albumit - “Eluaeg olen tahtnud õue” ning mõned aastad hiljem “Osa 2”. Kui originaalis laulis Juhan Viiding neid lugusid vaid klaverisaatega, siis nii plaatidel kui ka kontserdil kõlavad lisaks Jaagupi ja Taavi kitarridele veel ka Tiit Kikase poolt mängitud viiul, flööt, kannel, mandoliin, kalimba, parmupill, melodica ning veel mitmed muud instrumendid.

Avatud on kohvik Padise Kastelli poolt ning klooster pakub oma rikka ajalooga imetlemiseks mõnusat õhkkonda ning imeilusat loodust, et veeta üks suurepärane päev hea muusika ning mõnusa seltskonna saatel.

28. mail toimub kaks kontserti:
Algusega kell 17.00 ja kell 20.00

Kontserdi paremaks nautimiseks palume pere väiksematele leida hoidja.

--------

Piletiinfo:

Pilet eelmüügist 35 €
Sooduspilet õpilane 30 €*
Pilet kohapeal 60 €

*Piletisoodustust saad aktiveerida ostukorvis.

 
Tulevasi üritusi pole