RESTART

Mis oleks, kui saaksid uue aasta alguses paariks tunniks põgeneda oma hallist argipäevast, pista varbad valgesse rannaliiva ja südatalvel nautida Eestist lahkumata 26-kraadist soojust, et lõbusas seltskonnas teha iseendale RESTART?

Nüüd on sul see võimalus!

Tule pühapäeva hommikul (29.01.23) troopilisse Teras Beachi, kus sind ootab positiivsest energiast pakatav ja alati särav Kerttu Tänav. Üheskoos trimmime oma keha rahuliku pilatesega ja seejärel teeme Ladina-Ameerika rütmide saatel ühe meeleoluka zumba.

Füüsilisele liikumisele lisaks hoolitseb mõtteviisi treenimise ekspert ja alati inspireeriv Kerdu Lenear selle eest, et ka sinu mõttemuskel saaks tugevdatud. Aasta motiveerivalt alustamiseks viib Kerdu läbi Mindset Fitness treeningu, kus teeme lihtsaid ja praktilisi harjutusi, mille abil õpid ennast paremini juhtima ja seeläbi tõstad oma elukvaliteeti.

IGALE OSALEJALE KINKEKOTT PayotGram ja Corny toodetega JA KOHAPEAL TOIMUB AUHINNALOOS JAZZ PESULAD hooaja pärl teenuspaketile ning lisaks ka Boost Yourself ja FIBAMI toodetele. 

Ajakava:

9:30 kohv + puuviljad

10:00 - 10:30 pilates

10:30 - 10:40 paus

10:45 - 11:20 Mindset Fitness

11:20 - 11:30 paus

11:30 - 12:00 zumba

Tule tee iseendale RESTART!

NB! HIND SISALDAB KOHVI JA SUUPISTEID. KOHTADE ARV ON PIIRATUD! VÕIMALUSEL HAARA KAASA ENDA JOOGAMATT.

 
Eelseisvaid sündmusi pole