Lotte ja kadunud jõuluvana

Delfi ning Pere ja Kodu esitlevad – palavalt armastatud Leiutajateküla Lotte uhiuus etendus on valmis! Erakordne ning põnevust tekitav vaatemäng pakub elevust igas vanuses vaatajale.  Ühel imeilusal detsembrikuu nädalavahetusel muutub Unibet Arena (endine Saku Suurhall) imepäraseks talve võlumaaks, kus toimuvad ainult 5 „Lotte ja kadunud jõuluvana“ etendust. 

Siiras koerapreili ootab kõiki väikeseid ja suuri sõpru saama osa erakordsest lava-show’st, maailmatasemel produktsioonist ning põnevatest seiklusest doktor Ave, batsillide ja teiste vahvate Leiutajateküla elanikega. 

Lotte teksti autoriks on legendaarne Janno Põldma, muusika on kirjutanud Priit Pajusaar ning muusikale teksti Leelo Tungal, kunstnikeks Heiki Ernits ja Iir Hermeliin. 

Lavastajaks Ain Mäeots (Vanemuine). Koreograaf on Alice Aleksandridi.

Osades: Gerli Padar-Parmas, Camilla Miranda Parmas, Jaanus Tepomees, Hardo Adamson, Mait Malmsten (Draamateater), Sepo Seeman, Ott Lepland, Piret Krumm, Veikko Täär, Ragne Pekarev (Vanemuine), Tiit Sukk (Draamateater), Ott Raidmets (Endla Teater), Nele-Liis Vaiksoo, Priit Volmer (RO Estonia), Märt Jakobson, Lauri Liiv, René Soom (RO Estonia), Liisa Pajusaar, Wanda-Helene Ollep, Mattias Metsalu. jpt. 

Laval astuvad üles Siim Aimla orkester ja ETV Lastekoor.
Üles astuvad ka muinasjutulise iluuisutamise etteastega Anna Levandi juhendamisel Arlet Levandi ja Stefania Zagorovskaja.

Batsillid Köha ja Nohu satuvad eksikombel Leiutajatekülla. On jõulupäev ja külaelanikud valmistuvad õhtuseks jõulupeoks. Batsillide ilmumine tekitab külas palju segadust. Ootamatusi tuleb veel: Lapimaa jõuluvana on jäänud lumevangi ja Leiutajateküla päästemeeskond eesotsas Lottega ruttavad teda päästma. Pärast mitmeid naljakaid viperusi toimub traditsiooniline jõulupidu. Aga sellega ei ole üllatused veel lõppenud. Pärast jõulupeo lõppemist teeb jänes Adalbert külarahvale teatavaks ootamatu uudise. Ja kohe algab uus pidu – rõõmus, naljakas ja hoogne! Mis uudis Adalbertil külarahvale oli? Tule ja vaata seda ise oma silmaga!

Südamlik lavastus pakub pere suurtele ja väikestele lustlikku vaatemängu, kus lisaks Lottele ja tema vahvatele sõpradele astuvad üles iluuisutajad, orkester, koor ja palju teisigi üllatajaid. Ning kohe kindlasti ei puudu etendusest ka suur jõuluvana müsteerium.

Lavastuse "Lotte ja kadunud jõuluvana" väljatoomist toetavad: Tallinna Linn, Tallinna Lastehaigla Toetusfond, Aitan Lapsi Heategevusfond, Goldtime, Tere, Premia, Rocca al Mare Keskus, Regionaal- ja põllumajandus ministeerium, Tallink, Forus, Eesti Ringmajandusettevõtete Liit, Unibet Arena, Kalev Spa ja Fifaa.

Hinnainfo:

PARTER /// Pilet 67.50€. Laps (4-18 eluaastat)/pensionär (vali ostes soodustus) 57.50€

I TASAND /// Pilet 47.50€. Laps (4-18 eluaastat)/pensionär (vali ostes soodustus) 37.50€

II TASAND /// Pilet 37.50€. Laps (4-18 eluaastat)/pensionär (vali ostes soodustus) 27.50€

Sülelaps kuni 3-aastane (k.a.) 0€. Palume osta sülelapsele 0€ pilet.

Piletid müügil ka toimumise päeval Unibet Arena kassas. 

RESTORANI PILET 92.50€

Restoranipilet sisaldab sissepääsu etendusele, istekohta restoranialal ja buffet-õhtusööki. Kõik lauad restoranis on 4-kohalised ja kõigile piletiostjatele on tagatud võrdselt hea nähtavus lavale. Restoranipiletiga sissepääs majja B1 tähistusega pääslast, kus toimub registreerimine lauda. Tutvu restroani buffet menüüga siin. 

Ratastoolikohad asuvad sektorite 102 ja 103 taga asuval alal (12 kohta).
Saatja pääseb üritusele tasuta, kuid seda ratastoolis külastajat abistaval eesmärgil. Ratastooli saatjale ei garanteerita istekohta publikualas. Ratastoolipileteid on võimalik osta kirjutades [email protected]. Sissepääs ratastooliga: Unibet Arena B1 pääslast.

Kõikidele Unibet Arenal toimuvate sündmuste hindadele lisandub teenustasu 1.00€/ pilet, mis suunatakse ettevõtte keskkonnasäästlikusse arengusse.

 
Tulevasi üritusi pole