Sündmuse info
Korraldaja:
Ekspress Meedia AS
Kestvus:
2 tundi, üks vaheaeg
Sissepääs:
10:30
Keel:
Eesti
Tasuta sissepääs kuni
3-aastased (k.a.)
Pildistamine ja filmimine:
ei ole lubatud
NB:
Kõikide Saku Suurhallis toimuvate sündmuste hinnad sisaldavad teenustasu 0.90€/ pilet. (Teenustasust saadavat tulu kasutatakse külastajatele suunatud teenuste parandamiseks.)

LOTTE ja vana õunapuu saladus

laupäev
20. november 2021 12:00
Saku Suurhall

 Tallinn, Paldiski mnt 104B

vaata kaardilt vaata kaardilt
Piletite hinnad alates 0€

Sündmuse info

Pere ja Kodu ajakiri koos Ekspress Meedia üritusi korraldava tiimiga toob sel sügisel välja Eesti läbi aegade suurima kogupereseikluse  – seda loomulikult koos Lotte ja tema sõpradega. Saku Suurhalli kerkib 2021. aasta novembriks ja ainult üheks nädalavahetuseks enneolematu lava, kus mängitakse „Lottet ja vana õunapuu saladust“.

Laste poolt armastatud koerapreili jõuab Saku Suurhalli muusikalise etendusega „Lotte ja vana õunapuu saladus“ ning me lubame, et kõik saavad kogeda Disney-show’de mastaabis lava ja produktsiooni, kus koeratüdruk Lotte ja teda ümbritsevad sõbrad avastavad end ootamatutest seiklustest ja veel põnevamatest lahendustest.

Lotte-teksti on kirjutanud loomulikult Janno Põldma, kunstnikud on Heiki Ernits ja Iir Hermeliin, muusika eest vastutab Priit Pajusaar, lauludele on sõnad kirjutanud Leelo Tungal.

Lavastab Ain Mäeots.

Osades: Gerli Padar, Mait Malmsten, Vallo Kirs, Sepo Seeman, Jan Uuspõld, Elina Nechayeva, Priit Strandberg, Klounid Kop ja Kop Piip ja Tuut Teaterist, perekond Vaherite õhuakrobaadid jt.

Lotte on ideaalne kangelane, kes meeldib nii lastele kui vanematele – ta on lahke, südamlik ja alati siiras kamba hing! Uues Lotte-etenduses unustavad lapsed ja nende vanemad korraks kõik muu ning saavad võimaluse sukelduda muinasjutuliselt sooja maailma.

Kogu perele elamusterohket vaatemängu pakkuvas etenduses on laval juba Lotte-maailmast tuttavatele tegelastele lisaks orkester, laulukoorid, klounid, mustkunstnik ja veel teisi üllatajaid. Ja loomulikult vana õunapuu, mis peidab endas suurt ja ootamatut saladust.

Hinnainfo (lõpphind koos Piletitasku ja Saku Suurhalli teenustasudega)

PARTER /// Pilet 55€. Laps (4-18 eluaastat)/pensionär (vali ostes soodustus) 45€

I TASAND /// Pilet 45€. Laps (4-18 eluaastat)/pensionär (vali ostes soodustus) 35€

II TASAND /// Pilet 35€. Laps (4-18 eluaastat)/pensionär (vali ostes soodustus) 29€

Sülelaps kuni 3-aastane (k.a.) 0€. Võimalike Covid19 piirangute täitmiseks palume osta sülelapsele 0€ pilet.

Piletid müügil ka toimumise päeval Saku Suurhalli kassas. 

RESTORANI PILET 89€

Restoranipileti hind sisaldab pääsu üritusele, istekohta 4-kohalises lauas ja buffet-õhtusööki 30 € vääringus. Kõik lauad restoranis on 4-kohalised ja kõigile piletiostjatele on tagatud võrdselt hea nähtavus lavale. Restoranipiletiga sissepääs majja B1 tähistusega pääslast, kus toimub registreerimine lauda. Pileti maksumus ei sisalda jooke; neid on võimalik igal külastajal oma soovi kohaselt täiendavalt kohapeal juurde osta. Menüü koosneb eel-, pea- ja magusroogade valikust.

Ratastoolikohad asuvad sektorite 102 ja 103 taga asuval alal (12 kohta).
Saatja pääseb üritusele tasuta, kuid seda ratastoolis külastajat abistaval eesmärgil. Ratastooli saatjale ei garanteerita istekohta publikualas. Ratastoolipileteid on võimalik osta kirjutades [email protected]. Sissepääs ratastooliga: Saku Suurhalli B1 pääslast.

 

Jaga

Piletite hinnad
53.5 €
  • Vähem kui 10
43.5 €
  • Saadaval
37.5 €
  • Saadaval
0 €
  • Saadaval

Internetist piletite ostmisel lisandub teenustasu. Loe rohkem .