Agulihärrad

Agulihärrad. Sõnalis-muusikalised vested inimloomuse ainetel.

"Agulihärrad. Sõnalis-muusikalised vested inimloomuse ainetel” on lustakas kontsert-etendus, mille autorid on saanud inspiratsiooni 1930. aastatest, mil Eesti Wabariigi pealinnas oli piir teatri ja restorani vahel üpriski hägune, sest pärast õhtuse etenduse lõppu suundusid nii mõnedki armastatud näitlejad populaarsetesse lokaalidesse, et lõbustada seal oma austajaid kõikvõimalike laulu-, tantsu- ja naljanumbritega. Ka andekaid ooperi- ja operetitähti võis järgmisel hetkel näha rahvahulkade ees kõikvõimalike pila- ja pilkelaule esitamas.

Inimene on ülepeakaela üks väga huvitav nähtus. Võiks lausa öelda, et mõistatus. Agulihärrad Indrek Ojari ja Argo Aadli on võtnud lahata kõige tähtsamad küsimused siin elus. Kes see inimeseloom õieti on? Millest ta koosneb? Miks on ta selline nagu ta on? Ja mis asja tema siin maamuna peal ajab?

Kutsume teid restorani Chicago 1933, et Agulihärrad saaksid oma põhjalike analüüside tulemusi lahkesti jagada. Ettekandmisele tulevad mitut-setut sorti näitlikustamised. Ja kavas on ka mõningad lihtsad ning lustakad vigurdused inimloomuste ainetel.

NB! Pärast piletiostu palume broneerida laud seltskonnale meiliadressil: [email protected]
 
Piletiinfo:
Tavapilet: 23€
VIP pilet: 29€ (parimad kohad lava ees) VÄLJA MÜÜDUD!

Etenduse päeval piletihind Piletitaskus 27€ ja VIP 35€ 
Kohapeal tavapilet: 28€
VIP pilet: 35€

 
No upcoming events